Kozyatağı Toner Dolumu

Kozyatağı Toner Dolumu

Kozyatağı Toner Dolumu Merkezi

Kozyatağı Toner Dolumu Ataşehir bölgesinde en çok hizmet verdiğimiz yerlerden biridir. Adresinize ücretsiz gelerek toner dolumu yapıyoruz. Kartuş ve toner ihtyaçlarınız için öğlen 12 ye kadar verdiğiniz siparişlerde aynı gün içerisinde teslimat yapabiliyoruz. Toner dolumu esnasında temizliği iyi yapıldığı sürece cihaza dolum tonerin zarar verme olasılığı yoktur. Temizliği iyi yapılmazsa makineye toz akıtma olasılığı doğacaktır ve beraberinde çıktılarınızda lekeler oluşacaktır.

kozyatağı toner dolumu

kozyatağı toner dolumu

Üretici firmalar tonerleri kullan-at tarzı tasarladıkları için değişmesi gereken parçaların zamanında değiştirilmemesi halinde baskı kalitesi azalacaktır. Her toner dolumu esnasında drum( kağıda baskı yapan silindir ) değişimi de yapıldığı taktirde (yapılmasada olur) %95 orijinal toner kalitesinde baskı elde etmek mevcut olacaktır.

Kısacası garantili kozyatağı toner dolumu yaptırdığınız sürece bu soruyu kafanızdan silebilirsiniz.

Dolum yaptıracağınız kartuşlarınız adresinizden teslim alınıp aynı gün içinde yada en geç 1 iş günü içinde adresinize elden teslim edilir. Böylece ataşehir toner dolumu için harcayacağınız zamanda ofisinizde size kalır.

Toner dolum yapılırken her markanın kendine ait toner tozu kullanılmalıdır aksi halde baskı kalitesizlikleri müşterileri dolumdan vazgeçirebilmektedir. Toner dolum yaptırırken en ucuz dolum fiyatını aramayınız, her zaman dolum fiyatı orijinal fiyat ile kıyaslayınız, çünkü pazar payı kapmak için fiyatların düşürülmeye başlanması kalitesiz işçiliğide beraberinde getirecektir, dolumcunun sorumluluk duygusunu azalacaktır, doldurtanın da orijinale pahalıda olsa yönelmesine neden olacaktır. Dolum yaptırırken işi sadece toner olan kozyatağı toner firmaları seçiniz.

 Kozyatağı Toner Dolumu


Kozyatağı Toner Dolumu

İşi sadece toner satışı olmayan bazı firmalar (kırtasiye v.b) cihazların hassalık ciddiyetini kavrayamadıklarından bu işi yan gelir ya da ek iş felsefesi olarak gördüklerinden bazen kalitesiz baskı ya da toner akıtması durumu ile karşılaşılabiliyor  ve dişlilerdeki yağlara bulaşan toz parça kırılmalarına yada çizilmelerine sebep olabiliyor.Müşteri memnuniyetsizliği de tam bu noktada doğuyor. Bizim işimiz sadece toner satışı. Güncel bilgileri derleyip müşterilerimize maliyeti minimum olan çıktı seçeneklerini sunup onları menfaatlerince yönlendiriyoruz. Sizde alışveriş yapmasanız dahi bilgi amaçlı fiyatlar için mail atabilirsiniz yada telefonla yetkili arkadaşlarımızdan bilgi isteyebilirsiniz

Yazar hakkında

rako administrator

Şimdi Ara