Toner maliyetlerinde tasarruf etmeyi hedefleyen kullanıcıların tercihidir. Maliyet açısından en düşük, baskı kalitesi ve çıktı adedi açısından en yüksek performans alacağınız toner tüketim modelidir. Canon toner dolumu yaptırarak yüksek oranda ekonomi yapabilirsiniz.

Canon toner dolumu en çok doldurulan toner markalarından biridir. Canon tonerlerin doluma uygun olması bu yüzdendir. Bugün hangi toner dolum firmasından makina önerisini almak isteseniz size önereceği markaların başında gelecektir. Canon toner dolumu çok basit dolan toner modelidir bu sebepten canon marka tonerleri youtube videolarından bakarak doldurabilmeniz mümkündür. Canon toner dolumu işleminde en önemli konu doğru ve kaliteli canon toner tozu kullanmakttan geçer. Yanlış toner tozu kullanıldığında baskılarınız silik çıkması, makinanızın bozulması vb sıkıntıların ortaya çıkması olasıdır.

Aynı gün teslimat için öğlen 12 ye kadar siparişlerinizi vermelisiniz

canon toner dolumu 045

canon 045 toner dolumu

Toner dolum işleminin biliçsizce yapılması, makinaya toz akması ve akan tozların mekanik aksama bulaşması sebebi ile makinaya zarar verdiğini itiraf etmeliyiz. Bu tarz bir durumla karşılaşmamak için ucuz toner dolumu değilde

kaliteli toner dolumu yapan referanslı firmaları seçmenizi önermekteyiz. Tonerlerinizin işin ehli firmalar tarafından gerekli standarlara uygun olarak üretilmesi ve çeşitli testlerden geçerek adresinize ulaşması durumunda makinanıza zarar vermeyeceğini düşünmekteyiz. Günümüzde en ucuz toner dolumu yine canon tonerlerin bir çok modeline yapılmaktadır. Bunun sebebi canon  tonerlerin dolum için çok uygun bir yapıda tasarlanmış olmasıdır. Yeni bir yazıcı alacaksanız ve baskı maliyetleri canınızı yakmasın istiyorsanız tercihleriniz arasında canon tonerli yazıcılardan biri kesinlikle olmalıdır. Canon toner dolumu genellikle başarılı performans göstermektedir.

Aynı gün teslimat için öğlen 12 ye kadar siparişlerinizi vermelisiniz

Unutmayın toneri ünitenin içine herkes koyabilir ancak kaliteli baskıyı herkes alamaz.

Bazı müşteri sıkıntılarını sizler için derledik:

Toneri kırtasiyede dolurup ofiste kendileri cihaza takınca çalışmama yada kötü baskı problemleri yaşıyorlardı .

Canon fotokopi printer yazıcı fakslarda ir, lbp, i-sensys, crg serilerde deki cihazlardaki tüm toner çözümlerini kaliteli şekilde müşterilerimize sunuyoruz ve ofiste kendimiz doldurduğumuz için olası arızalara anında teknik destek uygulayarak sıkıntıları düzeltip basit bakımlarınıda yapmaya başladık ve dolumda ayrı tamirde ayrı firma yerine tek firmada iki özellik sunan bizlerle çalışmaya başladılar.Başka müşterimizde orjinal toner alınmasına rağmen silik fotokopi problemi yaşayan müşterilerimize de tonerin şasi-şase yapma olasılıklarını belirttik, yinede düzelmiyorsa periyodik bakım yapılınca düzeleceğini ifade ederek uyguladık ve başarılı olduk. Dolum kartuş tonerlerde de silik çekme sebebi olarak dolan tonerin kaç tur kullanıldığını hesaplayarak tanburu drumı değiştiriyoruz. Başka müşterimizde kağıt almama ve kağıt sıkıştırması probleminde gerekli bakımları cihaz içinde uyguladık ve sonuca ulaştık.

Özellikle renkli canon lbp serisi printerlarda müşterilerimizin kafaları toner bitti işaretin anlamadıkları için çok sık karışıyordu. Tonerlerin ard arda bitmesi son kullanıcıların memnuniyetsizliklerini bize iletmelerine sebep oluyordu.

Canon fx3 tonerlerde doğru kaliteli tozu seçtiğimiz için ve atık toner haznesini temizlediğimiz için temiz baskıya rahat ulaşıyoruz. Tonerlerin pimlerini doğru takmayanlar zamanla makinede pim bağlantısının ayrılmasından kaynaklı sorunlarla karşılaşıyorlar toneri dolum ile birlikte yenileme de yapıyoruz müşterinin onayı ile. Canon fx 10, fx 4, fxf 6, fx 9,fx7, fx1, fx11, ep 25, ep 27 ep 52, ep 62, ep 72, toner kartuşu kodlu numaraları da yazıcı printer ofisjet ve çok işlevli yazıcılar siyah beyaz laser olarak kullanmaktadır.

Canonun renkli lazer printer ve fotokopileri de var olmazlabirlikte onların dolum ve tamir işlerinizde biz garantili yapıyoruz.

Örneğin müşterimiz bir kırtasiyeciye toneri doldurtmuş ama çok sürmeden kağıtlarda sarı lekeler belirmeye başlamıştı.servise bizi müşterimiz çağırınca kontrollerimiz sonucu atık toner kutusunu temizlemediğini tespit edip müşteriye bildirdik. Arızaya anında müdahale ettik ve canon 5050 cihazdaki sonraki dolumları biz yapmaya başladık. Halada çalışıyoruz.renkli toner kodları olan crg 701, crg 707, crg 706, crg 703 crg716, crg 712 ve renklerin serisini tamamlayan diğer kodları temiz ve itinalı şekilde garantili servis vererek tamir yapıyoruz.

Şimdiki tonerlerdeki çipler eğer yurt dışından gelmemiş ise tozu koysak bile yazılımı çip bittiği için tanımıyor ve cihaz kendini off konuma alıyor. Yeni makine almadan once cihaz bilgisi için fax faks fotokopi ofisjet printer yazıcı olsun fark etmez mutlaka dolumcuya sorarak rahat dolumu olan problem yaşatmayan problemsiz ne alabilirim sorusunu yöneltip doğru yönlendirilebilirsiniz. Müşterilerimiz bizi arayarak doğru cihaz bilgisini tarafımızdan almaktadır. Toner arızası dışında fuser alanında da ince şeffa bir film var oda zamanla arızalanabiliyor. Kağıtlarda yırtılma yada yıpranmış şekilde dağınık baskılı çıktılar ile karşılaşıyordu müşterilerimiz. Cihazı atölyeye alarak problemi giderdik ve ertesi gün müşterimiz bu kadar hızlı servis yapmamıza teşekkür etti çünkü garantideyken gönderdiği makinesi 1 hafatda çözüme kavuşturulamamış. Hatta aramasa sormasa 1 ayı bile bulabilirdi şüphesinin kendinde belirmesine sebep olduğunu bildirmişti.

Canon Toner Dolumu

Ataşehir Toner Dolumu modellerini ve tasarımlarını sürekli değiştirmek suretiyle pazara sürekli soluk ve heyecanlar getirmeye devam etmektedir. Son olarak 737 toner ve 731 toner modelini piyasaya sürdü, eski tonerlerin tozları yeni 737 ve 731 toner ve drumlara uyum göstermeyip sorun yaşatmaya başlayınca 737 ve 731 toner için özel toz geliştirildi, bugün itibarı ile bu tonerlerin dolumlarını yapıyoruz, test aldığımızda lekesiz çıktılar ile tüketimi devam ettiren müşterilerimiz ikinci tur dolumlarını yapmaya başladılar. Ataşehirde yeni ofis alanlarını kullnma tercihinde bulunan müşterilerimiz ofis büro makineleri ihtiyacında canon ürünlerini tercih ettiklerinde orijinal sarf malzeme maliyetlerinden bıkmaları yüzünden bizlerin sunduğu alternatif muadil ürünlere yöneldiklerinde hizmetimizi kusursuz bir şekilde sunmaktayız.

İlgili Bağlantılar;

About the author : admin

Related posts

Popular products

Product categories