Canon Yazıcı Teknik Servis

Canon Yazıcı Teknik Servis

canon-yazici-servis

canon-yazici-servis

Canon Yazıcı Teknik Servis

Canon fotokopi faks printer yazıcı ofisjet, çok işlevli cihazlar işyerlerinde zamanla yıpranan toz, nem ve toner akıtmalarından dolayı bakım ve temizliğe ihtiyaç duyarlar. Kağıtlarda nokta lekelerin ortaya çıkması, fotokopi çekerken bazı kısımların silik ya da hiç okunmayacak kadar kötü çıkması bakım zamanının geldiğinin işaretidir. CANON FOTOKOPİ, OFISJET ve all in one cihazlarda fotokopi ve printer sitemi birbirinden bağımsız çalışır.bilgisayar çıktısında fotokopinin ışığının yanmadığını fark etmiş sinizdir. bu bağımsız çalışmanın kanıtıdır.

Canon fotokopi ve printerlarda bakım zamanının geldiğinin tespitini sizde şu kısa yolla tespit edebilirsiniz. biz şu şekilde tespit ediyoruz, sizde bizim gibi takibat yapabilirsiniz. Önce fotokopi çekeriz daha sonra bilgisayardan printer çıktısı alırız sonra iki ayrı kağıdı yan yana koyup baskı farklılıkları varmı kıyaslama yaparız. Fotokopi çıktısı silik bilgisayar çıktısı kaliteli ise tarayıcının bakımının yapılmasının şart olduğunu müşteriye bu ikna edici yolla bildiririz.her iki çıktıda da problem var sa tonerden şüpheleniriz. Bilgisayar çıktısında kötü olduğu hallrde ise ekrana lsu error uyarısı düşer.bu hata kodu belli süre sonra makineyi kitler. bu gibi problemleri ve arızaları tamir etmek için sürekli kendi arşivlerimizi zengin tutup müşterilerimizin ihtiyacını hemen gideriyoruz.müşterimiz canon fotokopi makinesine orjinal toner almış fakat yinede silik ve buğulu çekme sorunu olduğunu bildirmişti.cihazın 2 yıldan fazla süredir kullanımda olduğu belliydi. servisini yapıp baskıyı düzeltince periyodik olarak 2 ayda 1 kez olacak şekilde bakım için hizmetlerimiz o ve onun gibi müşterilerimize sunmaya başlıyoruz ve karşılıklı müşteri memnuniyeti prensibi ile alış-verişlerimizi sürdürüyoruz. Canon büro makineleri de yaşadığınız sıkıntılardan bizi haberdar etmeniz yeterlidir. her türlü çözümü sizlere sunmaktayız. parça sıkıntısı yaşamıyoruz. yetkili servislerden yarı fiyatına yerinde servisi veriyoruz . kendimizi güncelleyip piyasadaki maliyet yönünden faydalı fotokopi, yazıcı, printer, ofisjet gibi büro makinelerinin hangisinin dolumunu olup olmadığını takip ederek siz müşterilerimizi doğru yönlendirip uzun vadeli politika ve misyon üstlenerek sizlerle olan ilişkilerimizi bir defa değil süreklilik kazanacak şekilde kurmayı amaçlıyoruz. bu yüzden minimum hata maksimum müşteri memnuniyeti ilkesini benimsiyoruz sürekli kendimizi güncelleyip yurt dışı kore vb ile bağlantılı olan çevrelerimizin teknik desteğini alarak halka ilişkileri kuvvetli olan teknik personelimizi sizlerle başbaşa güvenle bırakabiliyoruz. Bazı müşteri sıkıntılarını sizler için derledik:

toneri kırtasiyede dolurup ofiste kendileri cihaza takınca çalışmama yada kötü baskı problemleri yaşıyorlardı .

Canon fotokopi printer yazıcı fakslarda ir, lbp, i-sensys, crg serilerde deki cihazlardaki tüm toner çözümlerini kaliteli şekilde müşterilerimize sunuyoruz ve ofiste kendimiz doldurduğumuz için olası arızalara anında teknik destek uygulayarak sıkıntıları düzeltip basit bakımlarınıda yapmaya başladık ve dolumda ayrı tamirde ayrı firma yerine tek firmada iki özellik sunan bizlerle çalışmaya başladılar.Başka müşterimizde orjinal toner alınmasına rağmen silik fotokopi problemi yaşayan müşterilerimize de tonerin şasi-şase yapma olasılıklarını belirttik, yinede düzelmiyorsa periyodik bakım yapılınca düzeleceğini ifade ederek uyguladık ve başarılı olduk. Dolum kartuş tonerlerde de silik çekme sebebi olarak dolan tonerin kaç tur kullanıldığını hesaplayarak tanburu drumı değiştiriyoruz.başka müşterimizde kağıt almama ve kağıt sıkıştırması probleminde gerekli bakımları cihaz içinde uyguladık ve sonuca ulaştık.

Özellikle renkli canon lbp serisi printerlarda müşterilerimizin kafaları toner bitti işaretin anlamadıkları için çok sık karışıyordu. Tonerlerin ard arda bitmesi son kullanıcıların memnuniyetsizliklerini bize iletmelerine sebep oluyordu.

Canon fx3 tonerlerde doğru kaliteli tozu seçtiğimiz için ve atık toner haznesini temizlediğimiz için temiz baskıya rahat ulaşıyoruz.tonerlrlerin pimlerini doğru takmayanlar zamanla makinede pim bağlantısının ayrılmasından kaynaklı sorunlarla karşılaşıyorlar toneri dolum ile birlikte yenileme de yapıyoruz müşterinin onayı ile.canonda fx 10, fx 4, fxf 6, fx 9,fx7, fx1, fx11, ep 25, ep 27 ep 52, ep 62, ep 72,toner kartuşu kodlu numaraları da yazıcı printer ofisjet ve çok işlevli yazıcılar siyah beyaz laser olarak kullanmaktadır.

 • Canon Yazıcı Teknik Serviste yıllarca tecrübe kazanmış güleryüzlü personellerimizle hergün 8:30 ile 19:00 saatleri arasında müşterilerimizin cihazlarına işlemler yapılmaktadır.
 • Acil servis isteyen müşterilerimize gün içinde saat 9:00 ile 17:00 saatleri arasında şirketimiz aracları ile müdahale edilmektedir, parça tedarik sorunu nedeyle yerinde yapılamayan cihazlar ofisimize getirilmektedir.
 • Ofiste önce müşteriye arıza maliyet bildirimi yapılmaktadır, onay sürecinden sonra parça değişimi yapılan yazıcılar temizlenip streçlendikten sonra araçlarımızla ertesi gün sevkiyata çıkar.
 • Canon Yazıcı tamir edilip teslimat işleminde yerinde fatura kesilerek nakit, kredi kartı yada havale olarak anlaşılan sürede tahsilat gerçekleşir, 20 ile 30 güne kadar süre ile faturalı vade yapabiliyoruz.
 • Canon yazıcı tamiri yapılan işlemler 6 ay süreli sözlü garantimiz kapsamındadır.
 • Canon lazer (i-sensys) yazıcılarda genellikle dolum yapılan kartuşların toz akıtması, lekeli çıktıları verir, fotokopi çekerken tipeks kurumadan cihaza konan kağıt nedeyle o bölgede iz oluşur, bakımı yapılmayınca sonraki her kopyada o iz yansımaya devam eder, kimi zaman kullanıcılar bu tarz sorunları kartuşlarla bağdaştırmaktadırlar. Gerekli açıklamalar sonucu kullanıma dahada dikkat edip sorunsuz tüketim sağlanabiliyor,
 • Canon Lazer yazıcılarda lbp series ve i-sensys series modellerin tamamında tamirat yapabiliyoruz
 • Muadil Canon toner satışını uygun ve kaliteli yapabiliyoruz
 • Canon Toner Dolum satışını uygun ve kaliteli yapabiliyoruz
 • Canon yazıcı hatalı duruma düşünce başlıca hataları listeleyecek olursak; canon e414 hata kodları, canon yazıcı yazdırmıyor, canon e514 e05 hatası, canon e404 reset, canon e414 hata ışıkları, Fixaj ısı hatası, kağıt sıkıştırması, Fuser hatası,
 • müşterilermiz bizi aradıklarında başlıca sorunları yazıcı kağıt sıkıştı hatası veriyor, yazıcıya kağıt sıkıştı ne yapmalıyım? yazıcıya kağıt sıkıştı nasıl çıkar. Canon Yazıcı kağıt sıkıştı hatası veriyor, canon yazıcıda kağıt sıkışması neden olur, canon yazıcı kağıt almıyor. Yazıcım kağıt çekmiyor. kağıt sıkıştı, kartuş hatası, tarama yapmıyor. Adf kağıt sıkışması, Yukarıdan aşağı düz çizgi çıkması. Fotokopi silik çıkması. Lazer bakımı. lazer yazıcı çizgili çıkarıyor, yazıcı çizgili yazıyor, lazer yazıcı lekeli yazıyor, canon yazıcı silik yazıyor, yazıcı belleği dolu. yazıcı kağıdı simsiyah çıkarıyor. kağıt çekmiyor. kağıdın ucunu kıvırıyor. Yazıcım kağıdı kirli çıkarıyor, Kağıt boyut hatası
Canon Yazıcı Teknik Servis

Canon Yazıcı Teknik Servis

Yazar hakkında

rako administrator

Şimdi Ara