Çekmeköy Fotokopi Teknik Servisi

Çekmeköy Fotokopi Teknik Servisi

kyocera-teknik-servis

 

Çekmeköy Fotokopi Tamir Bakım Ve Teknik Servisi

Kyocera teknik servis hizmetindeki 13 yıllık tecrübesi ile sizlerin Çekmeköy fotokopi teknik servis ihtiyacınızı karşılamak için geçmiş deneyimleri ve günümüzdeki güncel teknolojiyi yakından takip edip siz müşterilerimiz ile paylaşmaktadır. Alımını düşündüğünüz ya da mevcut cihazlarınızın artı – eksi yönlerini sizlere aktararak alışverişlerde daha bilinçli hale gelmenize yardımcı olmaktayız.

 Kyocera Fotokopi Teknik ServisiOfisinizdeki büro makinelerinde (printer, fotokopi, yazıcı servisi) meydana gelen arıza hallerinde Kyocera fotokopi teknik servis elemanlarımız Çekmeköy fotokopi servisi bölgelerinde aynı gün içerisinde yada en fazla 1 iş gününü içerisinde arızaya müdahale etmektedir.

Bizleri aradığınızda arızanın neden kaynaklandığını tespit edememiş olsanız dahi sıkıntı etmeyiniz. Çünkü cihazınıza ücretsiz arıza tespitinde bulunup belirlediğimiz arızalı parçaların onayını aldıktan fotokopi tamiratınızı yapmaktayız.

Çekmeköy Kyocera Fotokopi Tamir her zaman servis ücreti + parça ücreti mantığı ile fiyatlandırma yapılmaktadır. Yetkili servislerde bu ücretlerin çok yüksek olması müşterilerimizi alternatiflere yönlendirmiştir. Her arıza halinde servis ücreti ödemeyi kabul ettiğinizde ödediğiniz rakamı yıllık baza uygulayınca cihazınızın yenisini almanın daha iyi fikir olacağı kanısına varacaksınız.

Çekmeköy Kyocera Fotokopi Bakım Cihazlarınızın sürekli arızalanmasını önlemek ve her arızada servis ücreti ödemekten kurtulmak yine sizin elinizdedir. Nasıl mı; 6 aylık yada 1 yıllık bakım anlaşması yaparak bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz ve bütçenize binen gizli maliyeti ortadan kaldırabilirsiniz. Çekmeköy Kyocera fotokpi teknik servis firması ve bakım onarım firmaları arasında bizden hızlı dönüş alacağınızı garanti verebiliyoruz.

teknik-servis-araciBakım anlaşmalarında teknisyenlerimiz her ay ya da 2 ayda bir arıza olmasa dahi cihazınızın bakımını ve kontrollerini yapıp servis raporunu size onaylatıp süreci böyle işletmesi ile ömürlü parçaların kontrolünüz dahilinde değişmesi fırsatını size verir.arıza hallerinde aylık süreç izlenmeden cihaza direkt müdahale edilir.

Çekmeköy Kyocera Fotokopi Teknik Servisi Büro makineleri (fotokopi printer, fax) bilgisayarlar gibi hassas cihazlardır. Ürünü aldığınız zaman 2 yıllık garanti süresi içinde arıza dahi olsa ücretsiz servis hizmetinin var olduğunu bilmek müşterileri cihazların bakımında sorumsuz davranmalarına sebep olmaktadır. Oysaki arıza mekanik bir sorun (kullanıcı hatası) ise garanti kapsamında olsa dahi yetkili servisçe size fatura çıkartılacaktır.

Teknik servis fotokopi bakımı ile teknik servis arıza kavramları birbirinden farklı anlamlar taşır.

Firmalara makinelerini yenide alsalar dahi bakım anlaşması yapmalarını önermekteyiz. Sebebi ise şöyle; yeni alınan cihazın 2 yıl garantisi var iken arıza olasılığına karşı rahatlatıcı hal içine girilebiliyor. Yetkili servis tarafından garanti sürecinde arıza dışında periyodik bakıma gelinmeyeceği için, 2 yıldan sonraki süreçte fotokopi bakım ve temizliği yapılmayan cihazlarda can sıkıcı arıza ihtimali olacaktır.

Çünkü cihazlarda tıpkı otomobillerdeki gibi zamanı geldiğinde değişmesi gereken drum, developer, drum blade, fırın ünitesi arızası gibi ömürlü parçalar yer almaktadır. Bu parçalar garanti sürecinde yeni oldukları için aşınmaları ve değişim zamanları garanti bitiminden sonra meydana gelebilmektedir.

Bakımı( arıza dışı periyodik kontrol) yapılmayan cihazlarda bu ömürlü parçalar zamanından önce arıza verebilmektedirler. Bu olasılıklar genelde cihazın çalışma ortamı çok nemli, tozlu, gün içerisinde aşırı sıcak soğuk değişimleri ( kış aylarında), havalandırması zayıf yerlerde ve benzeri hallerde görülebilmektedir.

Kyocera Fotokopi Hatası; Fotokopi makinelerinde ışığı druma (kağıda baskı yapan silindir) yansıtan aynalar bulunmaktadır. Temizlenmeyen aynalar kötü baskı kalitesi verip sizleri yanıltabilecektir. “Acaba toner mi bitti” , “yeni toner aldık sahtemiydi “ tarzı soruların kafanızda belirmesine sebep olacaktır. Kısacası aynaların tozlanması baskıyı azaltıcı etkenlerdir.

Çekmeköy Fotokopi Servisi

Kyocera yazıcı teknik servisi alırsanız bu tür problemler ile karşılaşmayı en aza indirmek içim müşterilerimizi periyodik bakım anlaşması yapmaları yönünde yönlendirmekteyiz. Kyocera fotokopi makinalarına sahip olan müşterilerimiz bizleri aradıklarında en çok duyduğumuz şikayetleri şu şekildedir; Toner eklenmiyorya da C7000hatası, fotokopi makinamız paper jam error hatası veriyor, Kyocera fotokopi hatası, kyocera fotokopi makinesi xxx hata kodu veriyor, Silik yazı çıkartması veya C7410 hatası, kyocera yazıcı kağıt çekmiyor, kyocera toner ekleyin hatası, kyocera fotokopi makinesi kağıt sıkıştırıyor, fotokopi lekeli veya komple siyah baskı/ siyah çizgi çıkarıyor, kyocera 3040 toner ekleyin hatası, kyocera c6400 hatası, kyocera c6000 hatası nedir, kyocera toner orjinal değil hatası, kağıt yükleyin diye hata veriyor. Kâğıt sıkıştırma hatası, Kâğıt sıkıştırma Çift yüzlü kapakta kâğıt sıkışmış hatası, Zarf modu hatası, Ça tepsisinekâğıtekleyin hatası, C6000 ve C6400 hatası, Kyocera fotokopi arızası.Fotokopi makinası kağıtların ortasına siyah bir çizgi bırakıyor şeklinde sıralayabiliriz.

 

teknik-servis-araclari

Yazar hakkında

rako administrator

Şimdi Ara